Білодід виборола дебютну медаль турніру Grand Slam з дзюдо у новій ваговій категорії

Дар’я здобула «бронзу» на змаганнях у Парижі.

Бронзова призерка Олімпійських ігор-2020 Дар’я Білодід піднялася на п’єдестал на турнірі серії Grand Slam у Парижі. 22-річна уродженка Києва виграла «бронзу» у ваговій категорії до 57 кг.

На змаганнях у столиці Франції українка розпочала виступ з другого раунду, де перемога представницю Південної Кореї Мімі Ху. У третьому раунді Білодід завдяки вилученню (через три шидо) здолала француженку Орфел Веллоззі.

У чвертьфіналі Дар’я поступилася представниці Канади Джессіці Клімкейт. Українська дзюдоїстка отримала вилучення через три шидо, хоча в її суперниці також було два.

Таким чином, Білодід продовжила боротьбу у втішних сутичках. Спочатку вона іппоном подужала бельгійку Міну Лібер, а потім у «бронзовому» фіналі здобула перемогу вазаарі в «золотий час» над Тельмою Монтейро з Португалії.

Для Дар’ї це перша нагорода на турнірах серії Grand Slam у новій ваговій категорії (до 57 кг).

Раніше українка виступала у вазі до 48 кг, де шість разів вигравала медалі на змаганнях Grand Slam – 4 «золота», одне «срібло» та одна «бронза». Саме у цій категорії Білодід стала бронзовою призеркою Олімпіади-2020.

Нагадаємо, «бронза» Білодід – друга медаль української збірної на поточному турнірі Grand Slam в Парижі. Раніше Богдан Ядов здобув «золото» у ваговій категорії до 66 кг.