Головний тренер збірної України з дзюдо Дуброва: «Раніше нас намагалися підтримати Польща та Чехія, але, я так розумію, їм швидко сказали замовкнути»

Віталій Дуброва / фото Facebook

Головний тренер збірної України з дзюдо Віталій Дуброва в інтерв’ю Tribuna.com поділився думками про те, як боротися з рішенням Міжнародної федерації дзюдо (IJF) про допуск росіян та білорусів до змагань.

– Яким бачите шлях України в цій ситуації? Чи є якісь методи боротьби з таким всевладдям в IJF?

– Насправді, бойкот був найкращим шляхом в цій ситуації, бо вони нас умовляли змагатися, наша позиція їм дуже не подобалася. Вони навіть пропонували все за нас сплачувати, покривати наші витрати, аби тільки ми виступали разом з росіянами та білорусами. 

Звісно, коли ми відмовлялися від цього всього, і потім приїжджали на ті змагання, де росіян не було, до нас ставилися дуже стримано та холодно.

Я не бачу, яким чином ми зараз можемо боротися. Раніше нас намагалися підтримати Польща та Чехія, але, я так розумію, їм швидко сказали замовкнути. Бо вони проводять змагання під егідою Європейського союзу дзюдо.

Тому дійсно дієвих методів я насправді зараз не бачу. На чемпіонат Європи ми їдемо, в понеділок буде заява вже остаточна. Але далі, по можливості, будемо бойкотувати ті змагання, де я росіяни.

Це єдине тут, інших варіантів немає. Враховуючи, що це їм дуже не подобається, вони постійно намагаються умовити нас. Найгірше було, коли наше міністерство видало наказ про те, що можливо брати участь у змаганнях з росіянами. На першому ж заході після цього нам сказали: «Ми вас вітаємо, ви були заручниками своїх політиків». 

Ми відповіли, що не були заручниками, це позиція нашої федерації й ми приймаємо рішення незалежно від міністерства. Це їх знову дуже обурило, – сказав Дуброва.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *