Михайло Кошляк – про участь збірної України в чемпіонаті світу в Ташкенті

Национальную федерацию дзюдо Украины возглавил Михаил Кошляк

Після нещодавнього відкритого Кубку Європи в Річчоне, тренерський штаб збірної України з дзюдо визначився з остаточним складом команди на чемпіонат світуо, який на початку жовтня відбудеться в столиці Узбекистану Ташкенті. Наразі українські дзюдоїсти продовжують активну підготовку до змагань на міжнародному тренувальному зборі у тому ж італійському Річчоне.

Втім, як повідомив на своїй сторінці в Facebook президент ФДУ Михайло Кошляк, наразі є інформація, що Міжнародна федерація дзюдо в останній момент планує допустити спортсменів країн-агресорів до участі у світовій першості в нейтральному статусі. Якщо це станеться – збірна України буде бойкотувати змагання:

«За 21 день в Ташкенті розпочнеться чемпіонат світу з дзюдо. Для нас наразі це не просто важливий, це дуже важливий старт. Адже в дзюдо триває кваліфікація на Олімпійські Ігри 2024 в Парижі.

Наша збірна готуться до світових змагань в Узбекистані в штатному режимі — спочатку збір в Конча-Заспі, минулих вихідних контрольний старт European Open в італійському Річчіоне, де вибороли золото й 3 бронзи, зараз міжнародний збір. Тренери визначилися зі складом — це тринадцятеро спортсменів. Найкращі з найкращих.

Але. Сьогодні в мене з’явилась інформація з особистих джерел, що Міжнародна федерація дзюдо в останні дні напередодні чемпіонату світу все ж заявить під нейтральним прапором команду Росії, як це було на турнірі Grand Slam в Улан-Баторі. Якщо інформація відповідатиме дійсності і таке остаточне рішення IJF, то ми бойкотуватимемо цей старт.

Допоки росія вестиме війну в Європі, знищуватиме Україну, тероризуватиме наш народ – ми з ними на татамі не вийдемо. Без варіантів.

Спортсмени та тренери провели величезну роботу, українське дзюдо зараз на підйомі, всі дуже мотивовані, всі дуже великі молодці. Пишаюся кожним із тринадцятки, хто потрапив до заявки на чемпіонат світу.

Але. Такий наш шлях. Всі розуміють, заради чого. А наші головні перемоги попереду. Ми всі це знаємо», – зазначив Михайло Анатолійович. 

Відзначимо, що раніше Федерація дзюдо України надсилала офіційне звернення до IJF н щодо відмови від участі збірної команди України у разі допуску спортсменів країн-агресорів Росії та Білорусі до турнірів під егідою IJF.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *