Збірна Дніпропетровської області виграла головний старт сезону в дзюдо

Збірна Дніпропетровської області з дзюдо виграла Чемпіонат України

21 жовтня в Києві пройшов Чемпіонат України з дзюдо серед чоловіків та жінок. Це головний старт національного календаря в 2023 році. Адже на ньому вирішувалось, хто саме потрапить до складу штатної збірної України на рік наступний.

Змагання зібрали більше 300 учасників з 20 регіонів України та міста Києва.

Потужно відборолась на цих змаганнях збірна Дніпропетровської області. Наші дзюдоїсти та дзюдоїстки вибороли 7 медалей — чотири з них найвищого ґатунку, 1 срібна та 2 бронзові.

0
0
0

ЧОЛОВІКИ
-73 кг золото Кошляк Олександр
— 81 кг срібло Хлопецький Микита
-90 кг бронза Валєєв Тимур

0
0
0

ЖІНКИ
-52 кг золото Бородіна Анна
— 70 кг золото Відєнєєва Аліса
+78 кг золото Булавіна Руслана
+78 кг бронза Доля Дарʼя.

0

У загальнокомандному заліку такий результат (4-1-2) дозволив представникам Дніпропетровської області посісти перше місце. Наші випередили найближчих переслідувачів — збірні команди Чернігівської області (4-0-1) та міста Києва (3-7-9).

0

Спеціальний приз від співорганізаторів Чемпіонату України компанії ETG «За волю до перемоги» та сертифікат на 10 000 гривень отримала дніпрянка Руслана Булавіна.

Відзначимо, що в нинішньому сезоні збірна майстрів татамі Дніпропетровської області виграє вже другий чемпіонат України. В вересні наші спортсмени перемагали в командному заліку молодіжного Чемпіонату України U23 з дзюдо.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *