16 дзюдоїстів представлятимуть Україну на Grand Prix в Загребі

Лише нещодавно вщухли пристрасті після престижного турніру Masters в Будапештіп, як вже найближчими вихідними Світова серія дзюдо продовжиться турніром Grand Prix в Загребі. Потужним складом на змагання до столиці Хорватії вирушила українська збірна, до складу якої увійшло 16 спортсменів.

В Загребі боротимуться як ті, хто представляв нашу команду на Masters, за виключенням Єлизавети Литвиненко, так і перші номери вагових категорій, які не були представлені в Будапешті. Підготовку до змагань українські дзюдоїсти проводили на місцях, переважно в Києві.

До Загребу наша збірна вирушила увечері 14 серпня маршрутом через Київ-Ужгород-Загреб. Наразі спортсмени вже знаходяться на місці проведення змагань і встигли провести перші тренування.

Повний склад української збірної на Grand Prix в Загребі:

Жінки: Марія Буйок (до 48 кг), Дар’я Білодід (до 57 кг), Юлія Гребеножко (до 63 кг), Юлія Курченко (до 78 кг), Руслана Булавіна, Христина Гоман (понад 78 кг).

Чоловіки: Дільшот Халматов, Артем Лесюк (до 60 кг), Богдан Ядов, Микита Голобородько (до 66 кг), Владислав Казіміров (до 73 кг), Сергій Крівчач, Михайло Свідрак (до 81 кг), Артем Бубир (до 90 кг), Антон Савицький (до 100 кг), Євгеній Балєвський (понад 100 кг).

Тренери: Віталій Дуброва, Артем Блошенко, Кеджау Ньябалі, Віталій Сазонов (лікар).

За словами головного тренера збірної України Віталія Дуброви, до змагань команда підходить в оптимальному стані, за виключенням незначних травм у декількох спортсменів. Основна задача – це набір рейтингових балів для олімпійської кваліфікації:

«В першу чергу цей турнір важливий для тих спортсменів, хто наразі перебуває за межами олімпійської кваліфікації. Ситуація у нас досить складна, тому ваговим категоріям -73, -81, -90, -100 кг у чоловіків, а також -48, -63, 78+ кг у жінок потрібно гарно себе проявляти, потрапляти в призи, щоб мати змогу набрати високі рейтингові очки. Будемо сподіватися на вдалий виступ, хоча конкуренція на змаганнях буде дуже велика», — сказав Віталій Вікторович.

Відзначимо, що в турнірі Grand Prix в Загребі не братимуть участь представники країн-агресорів Росії та Білорусі. Всього на турнір заявлено 541 дзюдоїстів з 85 країн.

Розклад Grand Prix Загреб-2023:

  • П’ятниця, 18 серпня:

Жінки: ( -48 кг/ -52 кг/ -57 кг) Чоловіки: ( -60 кг/ -66 кг)

Орієнтовно 10.00 – Попередні раунди, втішні сутички, півфінали.

18.00 – Фінальний блок. Церемонія нагородження.

  • Субота, 19 серпня:

Жінки: ( -63 кг/ -70 кг) Чоловіки: ( -73 кг/ -81 кг)

Орієнтовно 10.00 – Попередні раунди, втішні сутички, півфінали.

18.00 – Фінальний блок. Церемонія нагородження.

  • Неділя, 20 серпня:

Жінки: ( -78 кг/ +78 кг) Чоловіки: ( -90 кг/ -100 кг/ +100 кг)

Орієнтовно 10.00 – Попередні раунди, втішні сутички, півфінали.

18.00 – Фінальний блок. Церемонія нагородження.

Трансляція та онлайн результати будуть доступні на сайті IJF.live. Також трансляція фінального блоку кожного змагального дня запланована на телеканалі XSPORT.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *