Дар’я Білодід відвідала Каліфорнію в рамках проекту «IJF Judo Stories Tour»

З 18 по 23 січня дворазова чемпіонка світу та бронзова призерка Олімпійських ігор-2020 Дар’я Білодід взяла участь у новому проекті Міжнародної федерації дзюдо та американського дзюдоїста Чака Джефферсона під назвою «IJF Judo Stories Tour»

Цей проект пролягає через Каліфорнію, і призначений для знайомства студентів цього штату з одними з найбільш шанованих і титулованих дзюдоїстів у світі. За словами організаторів, з огляду на те, що Олімпіада в Лос-Анджелесі-2028 не за горами, IJF Judo Stories Tour надихне нове покоління дзюдоїстів не лише в дзюдо-клубах, але й у звичайних школах:

«Ми раді пропагувати цінності дзюдо, підвищувати обізнаність про наш вид спорту та збільшувати кількість шанувальників і практикуючих дзюдо в Каліфорнії, наближаючись до Олімпійських ігор».

Першими спортсменами, які відвідали США в рамках даного проекту стали бразилець Флавіо Канто та українка Дар’я Білодід. Про свої враження від поїздки Дар’я розповіла в коментарі пресслужбі ФДУ:

«Цей проект покликаний, щоб привернути увагу до дзюдо, провести майстер-класи в клубах дзюдо, а також в звичайних школах. Своєю історією успіху спортсмени мають популяризувати наш вид спорту, розвивати, говорити про цінності дзюдо, як дружба, взаємоповага, єднання.

В США мене зустріли дуже добре. Спочатку я декілька днів була в Лос-Анджелесі, потім перелетіла до Сан-Хосе. В загальному цей тур зайняв у мене тиждень. Все пройшло чудово, діти задоволені. Думаю, що це дуже крута ідея, щоб розвивати дзюдо у всьому світі. Щоб імениті спортсмени, які чогось досягли, приїздили в різні країни, розповідали про дзюдо, про свою історію успіху та могли мотивувати інших займатися спортом, стати великими чемпіонами», — сказала Дар’я.

Відзначимо, що по завершенню поїздки українка продовжить підготовку до майбутніх турнірів, а саме Grand Slam в Парижі, який відбудеться напочатку лютого.  

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *