Феєрія в Пакші. Ще сім нагород з Кубку Європи серед юніорів

Феєрично завершили виступ на етапі Кубку Європи в угорському Пакші українські юніори. До п’яти нагород першого змагального дня, в заключний день українські дзюдоїсти завоювали ще сім нагород, з них одну золоту!

На найвищу сходинку п’єдесталу у категорії до 57 кг підійнялася Інна Шинкаренко. Українка розпочала свій турнірний шлях з другого раунду, де здолала угорку Драбік, після чого у чвертьфіналі перемогла свою співвітчизницю Софію Бордінських.

У півфіналі Інна красивим іппоном здолала представницю Франції Де Карвальо, після чого у фіналі завдяки утриманню здолала угорку Шзашз. Для 18-рінчої українки це перша нагорода в кар’єрі на рівні континентальних Кубків.

Близьким до завоювання золотої нагороди був також Іван Кутенков (до 90 кг). Українець одержав дві перемоги на попередніх стадії над представниками Сербії та США, після чого у півфіналі іппоном здолав представника Франції Давіда Алі.

На жаль, у фінальному поєдинку з сербом Радулі, українець отримав три Шидо і поступився. Тим не менш, для Івана це перша срібна нагорода на юніорському рівні.

На бронзову сходинку п’єдесталу підійнялися одразу п’ятеро українських дзюдоїстів – Меланія Водянна (до 52 кг), Софія Бордінських (до 57 кг), Каріім Нурієв і Максим Разгонов (до 100 кг), а також Микола Грибик (понад 100 кг).

Сумарно з першим змагальним днем українці завоювали 12 нагород, з них дві золоті, і посіли друге місце у загальнокомандному заліку. Щиро вітаємо наших спортсменів та їх тренерів з вдалим виступом та бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Відзначимо, що по завершенню змагань більша частина команди повернеться до України, а частина спортсменів проведе в Пакші тренувальний збір, після чого відправиться на Кубок Європи серед юніорів в австрійській Грац, що відбудеться вже наступними вихідними (15-16 липня).