Подвійний успіх! Юлія Курченко і Микола Грибик – бронзові призери ЧЄ

В заключний змагальний день індивідуальної першості чемпіонату Європи серед юніорів в нідерландській Гаазі, скарбничка збірної України поповнилася одразу двома нагородами. Бронзові медалі вибороли Юлія Курченко (до 78 кг) та Микола Грибик (понад 100 кг).

З найвищими очікуваннями розпочала свій турнірний шлях в Гаазі Юлія Курченко. Після вдалих виступів на турнірах Світової серії дзюдо Юлія планувала якнайкраще проявити себе серед юніорів, проте після стартової перемоги над представницею Чехії, у чвертьфіналі зазнала поразки від майбутньої переможниці змагань з Нідерландів Деркс.

Втім, зібравши всю волю в кулак, українка за менш ніж 15 секунд перемогла у втішному поєдинку представницю Польщі, після чого у бронзовому фіналі не залишила шансів німкені Будденкотте.

Це вже друга медаль Юлії з континентальних першостей серед юніорів. Рік тому українка так само здобула бронзу на чемпіонаті Європи в Празі. Вітаємо Юлію та її тренерів з черговим здобутком!

На відміну від Юлії, наш суперваговик Микола Грибик (понад 100 кг) не входив до когорти фаворитів змагань. Втім, вже з першої успішної сутички дав зрозуміти, що рішуче налаштований здивувати всіх своїм успіхом на цій континентальній першості.

У першому раунді лвів’янин здолав Крістіана Хохлова, який наразі виступає під прапором IJF, після цього у драматичному поєдинку здолав потужного представника Грузії Табатадзе. Поступаючись по ходу поєдинку одне «Ваза-арі», за одну секунду до завершення сутичку наш дзюдоїст виконав зачіп і зміг кинути свого суперника на іппон.

У чвертьфіналі Микола переміг опонента з Польщі, після чого у фіналі, на жаль, поступився представнику Кіпра Антоніоу. А ось у поєдинку за бронзу проти переважаючого в параметрах азербайджанця Насібова переможець визначився на Golden Score. Жодному з дзюдоїстів не вдалося виконати результативну дію, проте азербайджанець заробив три «Шидо», що ознаменувало перемогу для Миколи!

Це перша серйозна нагорода в кар’єрі 20-річного українця! Щиро вітаємо Миколу та його тренерів з потужним результатом та бажаємо не збавляти обертів!

Таким чином, за підсумками особистої першості чемпіонату Європи серед юніорів збірна України завоювала три нагородиз – срібло Ігоря Цуркана (до 81 кг) та бронзові медалі Юлії Курченко (до 78 кг) та Миколи Грибика (понад 100 кг). У неділю, 10 вересня, відбудеться змішаний командний турнір, участь в якому візьме українська збірна.