Пояснення ФДУ щодо співробітництва з платформою Fitofan

4-15 вересня в Києві відбудеться чемпіонат України з дзюдо серед молоді U23. Кілька днів тому в соціальних мережах Федерація дзюдо України опублікувала звернення до спортсменів, суддів, тренерів — учасників чемпіонату України U23 з проханням  реєстрації на платформі Fitofan для участі в майбутніх змаганнях.


Для більшого розуміння цього оголошення ми звернулися за коментарем до першого віцепрезидента Федерації дзюдо України Василя Волошина.

– Наголошуємо, що реєстрація для участі в чемпіонаті України U23 не є примусовою. І вона буде відбуватися поступово. Днями ми попросили зареєструватися всіх на молодіжний чемпіонат і чекаємо, що це зробить якнайбільше спортсменів, тренерів, суддів. Але, повторюю, ПОСТУПОВО.

Розуміємо, що в один момент розпочати роботу виключно на Fitofan буде складно. Наразі, головне для нас всіх — саме пройти етап реєстрації. Щодо всіх чемпіонатів України цього року, і молодіжного, і серед молодших кадетів, і дорослого — ми проводимо абсолютно всі змагання під егідою ФДУ за звичайними Регламентами чемпіонатів України. Вони доступні на офіційному сайті ФДУ. Як там написано, так ми все й робимо. Нічого не міняється. Платформа FitoFan працюватиме ПАРАЛЕЛЬНО, — сказав Василь Васильович Волошин.

ОТЖЕ! НА НАЙБЛИЖЧИХ ЧЕМПІОНАТАХ УКРАЇНИ U23, U17 ПРАЦЮВАТИМЕ СТАРА ОРГАНІЗАЦІЙНА СИСТЕМА ЗГІДНО РЕГЛАМЕНТІВ.

Нагадаємо, що Fitofan це міжнародна платформа для професійного спорту, метою якої є диджиталізація всіх робочих процесів в федераціях, спортклубах: реєстрація спортсменів, тренерів, клубів, турнірів, організація проведення змагань, відслідковувагня ходу змагань та багато іншого. На сьогодні платформою в Україні вже користуються представники самбо, тхеквондо, хортингу, кросфіту, шашок, кіберспорту, тхеквондо WTF та багатьох інших видів спорту. 

Тож, долучитись до великої спортивної спільноти Fitofan можна вже на найближчому чемпіонаті України з дзюдо U23. Реєстрація на Fitofan на саме цей чемпіонат — за посиланням.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *