СПОРТСМЕНИ ЗІ ЛЬВІВЩИНИ ВИБОРОЛИ 4 МЕДАЛІ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ДЗЮДО

фото: управління молоді та спорту

Дзюдоїсти Львівщини вибороли 4 медалі на молодіжному чемпіонаті України. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Львівської ОДА.

Минулого тижня у Києві завершився чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23 років. За нагороди у столиці змагались 287 учасників з 21 областей України. Високий результат на змаганнях показала команда Львівщини, яку представляли 23 спортсмени.

Нагородили вибороли:

  • 18-річний Андрій Камінський став третім у ваговій категорії до 60 кг. Його тренує Владислав Дребот.
  • 20-річний Богдан Цисар став бронзовим призером у ваговій категорії до 81 кг. Його наставники — Федір Загура та Андрій Надопта.
  • 20-річний Євгеній Рибалов став бронзовим призер у ваговій категорії до 90 кг. Його тренує Араз Туваков.
  • 20-річний Нікіта Берегульський став бронзовим призером у ваговій категорії до 100 кг. Його тренують Олег Шестопалов, Федір Загура та Андрій Надопта.

За результатами змагань буде сформована збірна команда України для участі у чемпіонаті Європи серед молоді до 23 років, які відбудуться у листопаді у Франції.

Зокрема, вже цього місяця Львівщина буде приймати чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років. За результатами цих змагань буде сформована збірна команда України для участі у чемпіонаті Європи серед кадетів до 18 років.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *