Станіслав Сагір – срібний призер чемпіонату Європи серед кадетів

Другий змагальний день континентальної першості серед кадетів приніс збірній Україні першу нагороду. Срібло у категорії до 73 кг завоював Станіслав Сагір.

Представник Донецької області успішно розпочав свій турнірний шлях з перемоги над італійцем Молінаро завдяки двом кидкам на «Ваза-арі». Далі наш спортсмен у непростій сутичці з латвійцем Мандфелдсом зумів одержати перемогу та покрокував до чвертьфіналу.

Там Станіслав потужним іппоном здолав представника Грузії Вахтангадзе, тим самим оформив собі перепустку до півфіналу. У сутичці з британцем Марчаком нашому дзюдоїсту вдалося так само виконати кидок на іппон під кінець третьої хвилини поєдинку, і тим самим гарантувати собі медаль континентальної першості.

На жаль, у фінальному протистоянні проти італійця Таволетта, перевага була на стороні суперника, якому вдалося заробити оцінку «Ваза-арі», яка і вирішила долю сутичку. Для Станіслава це дебютна нагорода з континентальних першостей! Вітаємо нашого спортсмена та його тренерів!

Відзначимо, що за крок від нагороди, посівши підсумкове 5 місце, зупинилася Крістіна Опанасенко (до 63 кг). Крім того у перший змагальний день 7 місце у категорії до 66 кг посів Данило Федорик (до 66 кг).