Вихованці СК «Дзюдо Дніпро» виграли командний кубок на Budapest Judo Cup

0

В столиці Угорщини 27-28 квітня пройшов масштабний турнір з дзюдо Budapest Judo Cup 2024. В ньому взяли участь близько 2 000 спортсменів відразу чотирьох вікових дивізіонів U13, U15, U18, U23 з 35 країн світу. Змагання пройшли вже в 37-ий раз.

В Budapest Judo Cup взяли участь й вихованці спортивного клубу «Дзюдо Дніпро» та тренерів Іллі Чимчиурі, Олексія Чуприни, Сергія Попова.

У віковому дивізіоні U15 бронзовою призеркою стала Діана Карабаєва.
А у віковому дивізіоні U13 золоті медалі вибороли Нона Бабак й Георгій Шемазашвілі, срібло Марат Шахбанов, і бронзу — Віра Калюжна. На п’ятому місці фінішувала Аріна Геєнко.

У підсумку команда СК «Дзюдо Дніпро» U13 виборола загальнокомандний кубок, залишивши позаду суперників з Сербії, Канади, Ізраїлю, Німеччини та інших країн.

-Дуже сильні змагання, наприклад, у віковому дивізіоні U13 в кожній вазі було близько 40 учасників. Задоволений нашим виступом. Всі молодці. Команда вже вдома. Я ж на шляху до Києва. Там зі старшими спортсменами три дні будемо боротись на національних змаганнях — спочатку Чемпіонат України U16, потім Кубок України серед дорослих, змагальний графік зараз дуже щільний, — розповів клубному сайту тренер СК «Дзюдо Дніпро» Ілля Валікоєвич Чимчиурі.