Українські дзюдоїсти залишилися без нагород на старті турніру Grand Slam у Тбілісі

У Тбілісі (Грузія) розпочався черговий етап міжнародної серії Grand Slam із дзюдо.

Перший змагальний день не приніс збірній Ураїни жодного місця на п’єдесталі, передає Укрінформ.

Найкращим серед українців став Дільшот Халматов (вагова категорія до 60 кг), який після чвертьфіналу поступився Нурканату Серікбаєву з Казахстану та Торніке Чакадуа з Нідерландів, посівши у підсумку 7-е місце, передає Укрінформ.

Артем Лесюк (до 60 кг) та Богдан Ядов (до 66 кг) завершили виступ на стадії 1/16 фіналу.

23 та 24 березня Україну в грузинській столиці представлятимуть Саїд-Магомед Халідов (до 73 кг), Михайло Свідрак (до 81 кг), Ярослав Давидчук, Іван Кутенков (обидва — до 90 кг), Антон Савицький (до 100 кг), Євгеній Балецький (понад 100 кг), а також Юлія Курченко та Єлизавета Литвиненко (обидві — до 78 кг).Ч

Наступний етап серії Grand Slam відбудеться 29-31 березня в Анталії (Туреччина).