В Івано-Франківську відбувся юнацький турнір із дзюдо пам’яті майстра спорту з боротьби Пилипа Перети

Відкритий юнацький турнір із дзюдо пам’яті заслуженого працівника фізичної культури та спорту України, майстра спорту з боротьби Пилипа Перети відбувся 11 листопада в Івано-Франківську, повідомляє з місця події кореспондентка Суспільного.

Участь у змаганнях взяли 160 спортсменів із семи областей України: юнаки віком від 11 до 14 років та дівчата віком від 12 до 14 років. Такий турнір відбувається втретє, розповіла Суспільному головна суддя змагань Валерія Перета.

Головна суддя змагань Валерія Перета

Головна суддя Валерія Перета.

З її слів, майстер спорту з боротьби Пилип Перета започаткував дзюдо на Прикарпатті, тому проведенням цього турніру вирішили вшанувати його пам’ять.

«На змаганнях представлені учасники нашої області. Також приїхали спортсмени з Ужгорода, Чернівців, Тернополя, Львова, Черкас та Житомира. Переможців визначать у 24 вагових категоріях», — розповідає Валерія Перета.

Турнір із дзюдо пам'яті майстра спорту з боротьби Пилипа Перети

Змагання відбуваються за олімпійською системою, каже Валерія Перета. Переможець бою проходить далі й знову змагається. Той, хто програв, має шанс поборотися за третє місце.

Спортсменка Вікторія Ідзі

Вікторія Ідзі із Тисмениці.

Вікторія Ідзі із Тисменицької дитячо-юнацької спортивної школи розповідає: це буде її перший турнір, як і в решти учасників команди із Тисмениці.

«Готувалася майже 2 роки. Мені подобається дзюдо. Я буду їздити на змагання, мене буде знати весь світ», — каже Вікторія Ідзі.

Спортсмен Максим Капушинський

Максим Капушинський з Ужгорода.

Максим Капушинський на турнір приїхав з Ужгорода. Хлопець розповідає: займається дзюдо 7 років.

«Нас приїхало приблизно 27 на змагання. Має бути мотивація. Це — найголовніше», — каже Максим Капушинський.

Спортсмен Святослав Кріцак

Франківець Святослав Кріцак.

Франківець Святослав Кріцак переміг у першому поєдинку на татамі. У повторній сутичці — знову перемога. Хлопець каже: у нього вдома є 20 медалей, тому і сьогодні розраховує на «золото».

«Суперник не був важкий і мені легко все вдалося. В мене мама цим займається і сестра. Мені взагалі цей спорт подобається», — говорить Святослав Кріцак.

Матір спортсмена Ірина Кріцак

Матір Святослава Ірина Кріцак’.

Матір хлопця Ірина Кріцак — кандидатка спорту із дзюдо. Жінка прийшла на змагання, аби підтримати свого сина.

«Є такі конкуренти, з якими він змагався і на попередніх змаганнях. Є такі, що програвав у них, є, що вигравав. Надіємося на призове місце. Треба думати, який кидок можна застосувати. Це не тільки вийшов і будь-що собі робиш. Це — праця, щоденні тренування», — каже Ірина Кріцак.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *