В Ужгороді відбулися дитячі змагання з дзюдо пам’яті тренера Андрія Шерегія

В Ужгороді відбулися дитячі змагання з дзюдо пам'яті тренера Андрія Шерегія

387В Ужгороді відбулися дитячі змагання з дзюдо пам’яті тренера Андрія Шерегія

Відбувся перший «Кубок Ужгорода» з дзюдо, присвячений памʼяті тренера Шерегія Андрія Андрійовича. 

Змагання серед дітей в Ужгороді провели  у Всесвітній день дзюдо, 27 жовтня. Участь у змаганнях взяло понад сто спортсменів та команди ЗОДЮСШ (Ужгород, Іршава), КЗДЮСШ Холмківськоі с/р,  дзюдо-клуб «Рандорі» (Ужгород та село Сільце), КЗДЮСШ 1, СДЮСШОР «Веслярик» (Львів). Про це повідомила пресслужба Федерація боротьби дзюдо Закарпатської області.

На відкритті змагань були присутні почесні гості: заступник міського голови Євген Плавайко, начальниця управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради Алла Чернобук, президент Федерації дзюдо Ужгорода Валерій Подлєсний, президент Федерації боротьби дзюдо Закарпатської області Валерій Пересоляк, представник «Карпатської Січі» Руслан Пишка, в.о.начальника управління молоді та спорту Холмківської сільської ради Василь Сіка

На урочистому відкриті був присутній і син Андрія Андрійовича, який виступив з вітальним словом та спогадами про заслуги батька у вихованні багатьох поколінь дзюдоїстів Закарпаття, а також з подякою організаторам «Кубку Ужгорода»

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *