ЯДОВ: «НАПЕРЕДОДНІ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ Я МРІЯВ ПОВТОРИТИ СВІЙ МИНУЛОРІЧНИЙ УСПІХ»

Ядов: «Напередодні чемпіонату Європи я мріяв повторити свій минулорічний успіх»

Дзюдоїст СК «Спартаківець» та збірної України Богдан Ядов в коментарі для пресслужби київського клубу розповів про завоювання бронзи на чемпіонаті Європи у Франції.б

«На чемпіонат Європи я був дуже добре підготовлений і віддав всі сили, але у чвертьфіналі чомусь не повірив у свою перемогу, і, як результат, програв. Буду працювати, щоб такого більше не повторилося. Проте я все ж таки щасливий, що зміг завоювати нагороду.

Напередодні ЧЄ, я мріяв аби повторити свій минулорічний успіх, адже, мені здається, що ще не було в Україні такого, щоб хтось виграв два чемпіоната Європи поспіль. Я думав, що можу стати першим, залишусь в історії (посміхається, — зауваження редакції). Але пройшло кілька днів після змагань, я все обдумав і залишилися тільки позитивні емоції.

Стосовно цілей нічого не змінилось, адже моя ціль у спорті це виграти медалі з усіх великих турнірів: чемпіонату Європи, чемпіонату світу та Олімпійських ігор. Буду працювати і намагатися в наступному році завершити те, заради чого стільки тренувався».

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *