Збірна Дніпропетровської області виграла молодіжний Чемпіонат України з дзюдо.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на пресслужбу Федерації дзюдо Дніпропетровської області.

Збірна дзюдоїстів Дніпропетровської області виграла молодіжний Чемпіонат України  - рис. 1

Турнір проходив у Києві серед спортсменів не старше 23 років. В змаганнях взяли участь 287 атлетів з 20 регіонів країни та міста Києва.

Збірна Дніпропетровської області здобула 5 золотих, 3 срібних та 9 бронзових нагород. У медальному заліку команда посіла перше місце, випередивши команди Києва та Донеччини.

Золоті нагороди вибороли Данило Ларкін (-60 кг), Назар Кулєшов (-73 кг), Тимур Валєєв (-90 кг), Аліса Віденєєва (-70 кг), Руслана Булавіна (+78 кг).

Віцечемпіонами стали Артем Сорочан (-73 кг), Євген Гончарко (-73 кг), Катерина Човгун (+78 кг).

Бронзу додому везуть Олександр Клепінін (-60 кг), Владислав Москвич (-100 кг), Андрій Сліпко й Олег Фесенко (обидва +100 кг), Ольга Терлецька (-63 кг), Владислава Снітко (-63 кг), Софія Рудковська (-78 кг), Валерія Захаревич й Дар’я Доля (обидві +78 кг).

Всі медалісти представляють дніпровські клуби дзюдо, за виключенням Валерії Захаревич. Вона з Кривого Рогу.

Відзначимо, що в кроці від нагород молодіжного Чемпіонату України зупинилися криворіжський дзюдоїст Павло Мізюкін, дніпряни Кирило Іванов, Руслана Перехрест, Анна Ткачова. Всі вони фінішували в першої п’ятірці.