Збірна України завершила міжнародний тренувальний збір в Таті

З 8 по 12 квітня в угорському містечку Тата, що поблизу Будапешту, відбувся традиційний міжнародний тренувальний збір, який цього разу зібрав понад 390 дзюдоїстів з 38 країн світу. Чисельними командами на зборі були представлені збірні Угорщини, Сербії, Нідерландів, Болгарії, Узбекистану, Австрії, Німеччини, Бельгії, Грузії та України.

Під керівництвом головного тренера збірної України Віталія Дуброви, а також тренерів Андрія БлошенкаОлександра КосіноваВасиля ВолошинаВіталія Самотуга та Світлани Кузнєцової працювали 23 чоловіків та 9 жінок, включно з лідерами команди.

Чоловіки: Артем Лесюк, Назар Вісков, Богдан Ядов, Микита Голобородько, Каро Марандян, Саід-Магомед Халідов, Сергій Неботов, Михайло Розжинов, Роберт Гасангаєв, Михайло Свідрак, Владислав Колобов, Вадим Леонтьєв, Тарас Нєльзєв, Станіслав Корчемлюк, Станіслав Гунченко, Нікіта Юданов, Марат Крижанський, Іван Кутєнков, Данило Гуцол, Заур Дуньямалієв, Євгеній Балевський, Федір Ярошенко, Ярослав Омельченко.

Жінки: Маргарита Мірошніченко, Дар’я Білодід, Аліна Шилова, Анастасія Чижевська, Юлія Гребеножко, Анастасія Антіпіна, Ольга Цімко, Юлія Курченко, Христина Гоман.

За словами тренерського штабу, цей збір був важливий в контексті підготовки основної команди до чемпіонату Європи в Загребі, який відбудеться з 25 по 28 квітня. Спортсмени провели багато спарингів з іноземними суперниками, боролися як в стійці, так і в партері, відпрацьовували технічні елементи.

По завершенню збору частина команди відправилася до Познані, де в ці дні проходить етап Кубку Європи серед юніорів, решта ж команди повертається в Україну, де продовжить заключну частину підготовки до чемпіонату Європи на зборі в НСЦ «Конча-Заспа», який триватиме з 14 по 23 квітня.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *