Дзюдоїсти Сумщини відзначились на чемпіонаті України у Львові

Чемпіонат України серед юніорів та юніорок до 21 року стартував у Львові. Спортсмени з Сумщини здобули по три «золота» та»бронзи», повідомив Суспільному 22 лютого Сергій Колесниченко, перший віцепрезидент Федерації дзюдо Сумської області.

«Роменчанка Маргарита Мірошніченко здобула сьогодні «золото» у ваговій категорії до 48 кг. «Бронзові» нагороди вибороли охтричанка Ярина Федорченко (до 48 кг), сумчанка Марія Рицька (до 70 кг) та роменчанка Вікторія Гриценко (до 78 кг). Сергій Буйвал з Кролевця у вазі до 100 кг посів п’яте місце», — сказав Сергій Колесниченко, перший віцепрезидент федерації дзюдо сумської області.

Крім того, студенти Сумського державного університету Назар Вісюков (вагова категорія до 60 кг) та Тетяна Лімзаєва (до 52 кг) вибороли «золоті» медалі.