5 нагород від українських ветеранів у перший день чемпіонату Європи

В словенському містечку Подчетртек стартувала континентальна першість серед ветеранів. У перший змагальний день нагороди розіграли представники вікових категорій М5-М9. Одразу п’ятьом українських ветеранам вдалося підійнятися на п’єдестал пошани.

У віковій категорії М9 (старше 70 років) золото завоював Ілля Ходоровський (до 60 кг). Його єдиним суперником був представник Польщі Рисзард Вічан, якого наш ветеран за коловою системою двічі переміг, тим самим здобувши перше місце.

У віковій категорії М6 (55-59 років) срібну нагороду завоював Микола Данканич (до 66 кг). За коловою системою українець здолав представників Австрії, Італії та Франції, проте поступився ще одному французу Жан Луку Гарсії, який і став переможцем змагань.

У віковій категорії М5 (50-54 років) на третю сходинку п’єдесталу підійнявся Василь Тудан (до 73 кг). Український ветеран на старті здолав представника Франції, після чого у чвертьфіналі поступився дзюдоїсту з Угорщини. У втішному поєдинку Василь здолав представника Румунії, після чого у сутичці за бронзу переміг ветерана з Німеччини.

Бронзову нагороду у категорії М7 (60-64 років) завоював Артур Абрамовський (понад 100 кг). За коловою системою він один раз здобув перемогу над суперником з Німеччини, і двічі поступився опонентам Угорщини і Нідерландів. Цього вистачило для того, щоб піднятися на третю сходинку п’єдесталу пошани.

Так само бронзову нагороду у віковій категорії М8 (65-69 років) завоював Юрій Кулєшов (до 73 кг). Нашому ветерану вдалося здобути одну перемогу при двох поразках, тим самим посісти підсумкове третє місце.

Відзначимо, що за крок від нагороди у віковій категорії М6 зупинився Микола Вінтоняк (до 100 кг), посівши підсумкове 5 місце. Ще один український ветеран Ігор Книш (М7, до 90 кг) став сьомим.

Завтра боротьбу на татамі в Подчетртеку продовжать представники вагових категорій М3 і М4.