6 медалей від українських парадзюдоїстів з Всесвітніх ігор серед незрячих

З 18 по 27 серпня 2023 року в місті Бірмінгем (Великобританія) проходять Всесвітні ігри серед незрячих спортсменів. У рамках цих змагань з 23 по 25 серпня відбувся чемпіонат світу з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору.

Збірну України на світовій першості представляли 11 спортсменів, яким вдалося завоювати 6 нагород: п’ять в особисті та одну в командні першості.

Чемпіонками світу стали Наталія Ніколайчик (до 48 кг, клас J1 – тотально незрячі) та Анастасія Гарник (понад 70 кг, клас J1).

Срібну нагороду виборола Юлія Іваницька (до 48 кг, клас J2 – слабозорі).

Бронзові нагороди в активі Анжели Гаврисюк (до 57 кг, клас J1) та Інни Сич (до 57 кг, клас J2).

Також жіноча збірна України посіла третє місце у командній першості. До складу нашої команди увійшли Наталія Ніколайчик, Анжела Гаврисюк, Анастасія Гарник, Юлія Іваницька, Інна Сич та Людмила Якимчук.

Відзначимо, що за крок від нагород, посівши підсумкове 5 місце на світовій першості, зупинилися Руфат Магомедов (до 73 кг, клас J2) та Олександр Назаренко (до 90 кг, клас J2).

В загальнокомандному заліку збірна України посіла підсумкове третє місце серед 34 країн світу.

Щиро вітаємо переможців та призерів змагань, а також їх тренерів! Пишаємось вами!