8 нагород від українських кадетів з Кубку Європи в Ризі

Минулими вихідними в столиці Латвії Ризі відбувся черговий етап кадетського Кубку Європи, участь в якому взяли одразу 35 представників збірної України. За два змагальні дні скарбничка нашої команди поповнилася одразу 8 нагородами: 4 срібла та 4 бронзи.

До фіналу змагань у своїх вагових категоріях пробилися Дар’я Карпусь (до 48 кг), Данило Авраменко (до 60 кг), Ілля Назаренко (до 66 кг), Акрадій Самойлов (до 90 кг). Усі з наших спортсменів проявили неабияку жагу до перемоги та продемонстрували якісну боротьбу, проте, на жаль, цього разу перевага була на стороні суперників. Усі четверо українців здобули срібні нагороди.

Бронзовими призерами змагань стали Владислав Матвійчук (до 50 кг), Ренат Басов (до 55 кг), Богдан Остапенко (до 50 кг) та Вікторія Сотник (до 57 кг).

Відзначимо, що для всіх наших спортсменів, окрім Аркадія Самойлова, ці нагороди стали дебютними в кар’єрі на рівні континентального Кубку.

Ще четверо наших спортсменів зупинилися за крок від нагород, посівши підсумкове 5 місце – Михайло Соляник (до 81 кг), Дмитро Лебідь (до 90 кг), Олег Фесенко (понад 90 кг) та Анна Ткачова (до 70 кг).

Вітаємо наших спортсменів та тренерів з вдалим виступом! Наступний етап Кубку Європи серед кадетів відбудеться в угорському Ґйорі 11-12 листопада.