8 нагород завоювали дзюдоїсти на чемпіонаті Європи серед студентів

На чемпіонаті Європи з єдиноборств серед студентів в Загребі завершилась розіграли нагороди індивідуальної першості з дзюдо. За два змагальні дні українські дзюдоїсти завоювали одразу 8 нагород, з них дві – найвищого ґатунку.

У категорії до 52 кг чемпіонкою стала Тетяна Лімзаєва. У фіналі українка перемогла угорську дзюдоїсти Гертиас, яка отримала «honsoku-make» за паріння головою в татамі.

Одразу три українці підійнялися на п’єдестал пошани у категорії до 73 кг. Чемпіоном тут став Артем Рось, який у фіналі здолав грузинського дзюдоїста Грігалашвілі, а бронзові нагороди завоювали Сергій Неботов та Антон Шугалєєв.

У другий змагальний день бронзову нагороду здобула Ольга Цімко (до 70 кг). У досить складній сутичці українка зуміла здолати представницю Франції Чабаль.

Так само бронзову нагороду здобув Олексій Болдирєв (до 90 кг). У бронзовому фіналі українець видовищним кидком на іппон здолав грузина Ахалкаці.

На третю сходинку п’єдесталу підійнялися й наші суперваговики Христина Гоман (понад 78 кг) та Алєксєй Моісєєв (понад 100 кг). Христина у бронзовому фіналі кидком на іппон здолала француженку Мачут, в свою чергу Алєксєй так само іппоном переміг австрійця Віллнауера.

У неділю, 23 липня, в рамках змагань відбудеться змішаний командний турнір в якому візьме участь українська збірна.