Бронза Гончарка і п’яте місце Цуркана. Підсумки КЄ в Граці

|

В австрійському Граці завершився черговий континентальний Кубок серед юніорів, участь в якому взялио більше 400 учасників з 27 країн. Збірна України була представлена 12 спортсменами та вчергове не залишилась без нагород.

При досить солідній конкуренції, на бронзову сходинку п’єдесталу у категорії до 73 кг підійнявся Євген Гончарко. 19-річний українець розпочав свій турнірний шлях з другого раунду, де здолав німця Гуепенбекера, після чого, на жаль, поступився майбутньому чемпіону змагань з Грузії Лоладзе.

Відправившись боротися у втішну сітку, українець одного за одним проходив суперників. Спочатку іппоном здолав румуна Дзітака, після чого так само іппоном переміг угорця Барчзікая, а в заключній третій втішній сутичці всього за 6 секунд розібрався з німцем Маерктом.

Отримавши шанс поборотися за бронзову нагороду – Євген сповна ним скористався. У поєдинку з болгарином Господіновим, наш дзюдоїст менш ніж за 20 секунд заробив дві оцінки «Ваза-арі», що ознаменували перемогу для українця.

Відзначимо, що це перша нагорода для Євгена з міжнародних змагань за майже 2 роки, коли він став бронзовим призером Grand Slam в Баку. Щиро вітаємо нашого дзюдоїста та бажаємо не збавляти оберти!

Відзначимо, що у другий змагальний день за крок від нагороди, посівши 5 місце, зупинився Ігор Цуркан (до 81 кг). Українець, посіяний під першим номером, впевнено дістався півфіналу, де поступився майбутньому чемпіону грузину Бабуцідзе. У поєдинку за бронзу Ігор, на жаль, також програв представнику Грузії Лоладзе.

Підсумкове сьоме місце на турнірі посів Назар Кулєшов (до 73 кг). Наступний етап юніорського Кубку Європи відбудеться в німецькому Берліні 29-30 липня.