П’ять нагород від українських юніорів та кадетів з Кубків Європи в Рієку та Гейгелі

Минулими вихідними в хорватському Рієку та азербайджанському Гейгелі відбилися етапи Кубка Європи серед юніорів та кадетів відповідно. Нечисленними складами на обох турнірах була представлена й збірна України.

У підсумку з юніорського Кубку Європи в Рієку наші спортсмени везуть одразу чотири нагороди. Українським видався фінал у категорії до 81 кг, в якому зійшлися Ігор Цуркан та Магомед Хакімов. Обоє хлопців впевнено виграли свої підгрупи, здолали суперників у півфіналі, після чого у поєдинку за золото визначили чемпіона.

Ним став 19-річний Ігор Цуркан, для якого це чергова перемога на рівні Кубків Європи. В свою чергу для Магомеда Хакімова це дебютна нагорода з міжнародних змагань.

Бронзові нагороди у категорії до 57 кг та до 63 кг здобули й українські дівчата – Юлія Кузьменко та Іларія Цуркан. Кузьменко після поразки у чвертьфіналі, зуміла здобути дві перемоги у втішних раундах, після чого у поєдинку за бронзу здолала представницю Угорщини.

В свою чергу Іларія Цуркан у півфіналі поступилася майбутній переможниці змагань з Італії, а у поєдинку за бронзу не залишила шансів суперниці з Нідерландів. Для юної українки це вже сьома нагорода з континентальних Кубків цього сезону.

Одну нагороду вдалося здобути нашим спортсменам на Кубку Європи серед кадетів у Гейгелі. Бронзовою призеркою змагань у категорії до 63 кг стала Крістіна Опанасенко. Українка впевнено пробилася до півфіналу, де поступила «нейтральній» атлетці, проте у поєдинку за бронзу здолала представницю Грузії.

За крок від нагороди у цій же ваговій категорії зупинилася ще одна українка – Софія Горяшина. Після поразки у півфіналі, наша суперниця не змогла впоратися з представницею Франції у поєдинку за бронзу, посівши підсумкове 5 місце.