ЧЕМПІОН КУБКУ ЄВРОПИ ІЗ ДЗЮДО ЗАХИЩАЄ УКРАЇНУ В СКЛАДІ ВІННИЦЬКОЇ НАЦГВАРДІЇ

Чемпіон кубку світу із дзюдо захищає Україну в складі Вінницької Нацгвардії

22 – річний Марат Крижанський успішно представляє Україну на міжнародній спортивній арені та з гордістю боронить рідну країну від ворога. Хлопець ще у 2020 році підписав контракт у лавах Нацгвардії. Він представляв на змаганнях одну із вінницьких військових частин – виграв першість Західного оперативного-територіального об’єднання з боротьби самбо та дзюдо у 88 та 90 кілограмів та став призером чемпіонату Нацгвардії із самбо.

А коли почалася повномасштабна війна гвардієць взяв у руки зброю. 24 лютого спортсмен зустрів на зборах із самбо, які терміново перервали,  і боєць повернувся у військову частину. Вимушена перерва була і у тренуваннях Марата.

-Як у спорті, так і у війську головне – дисципліна. Тому я дуже легко та швидко опанував військову справи. Вдається і тренуватися, і виборювати найвищі нагороди на змагання і захищати свою країну. Я впевнений, що з такими патріотами, сильними духом українцями  –  здобудемо дуже швидко перемогу, – каже нацгвардієць.