Дніпряни успішно відборолись на Чемпіонаті України

17 листопада в Києві пройшов головний старт сезону в національному дзюдо — Чемпіонат України серед чоловіків та жінок.

Попри ранкову ракетну атаку всієї території нашої країни й відключення світла змагання таки стартували об 11:00 в легкоатлетичному манежі Київської школи вищої спортивної майстерності що на проспекті Павла Тичини.
Визначали найсильніших дзюдоїсти та дзюдоїстки із 19 регіонів України, загалом 310 учасників.

Гарно відборолись вихованці дніпровської школи дзюдо. В дев’яти вагових категоріях із чотирнадцяти у нас були медалісти. Загальний здобуток збірної Дніпропетровської області — це 3 золотих, 2 срібних й 7 бронзових медалей.

Чемпіонами стали Анна Бородіна (-52 кг), Данило Хлопецький (-66 кг) й Ростислав Бережний (-73 кг).

Срібними призерами були Ілля Клименко (-81 кг) й Софія Бордінських (-57 кг).

А бронзу додому привезли Анна Бойко (-63 кг), Маргарита Бєлкова з Русланою Булавіною в +78 кг, Євген Гончарко з Олександром Кошляком в -73 кг, Микита Хлопецький (-81 кг), Тимур Валєєв (-90 кг).

З цими нагородами в загальнокомандному медальному заліку Дніпропетровщина посіла 2 місце, пропустивши поперед себе лише команду Києва.
Чемпіонат України з дзюдо серед чоловіків та жінок був головним етапом відбору в національну збірну команду України на наступний рік.