Дніпрянин Микита Тульских виграв бронзу Кубка Європи

21 й 22 жовтня в столиці Латвії Ризі проходив черговий Кубок Європи серед кадетів, спортсменів не старше 18 років. На татамі вийшли 184 спортсмени із 15 країн. В складі збірної України відзначився й дзюдоїст із Дніпра — Микита Тульских виборов бронзу у ваговій категорії понад 90 кг.

0

В стартовому поєдинку дніпровський важковаговик поступився супернику з Естонії Кабріелю Кірна, проте продовжив боротьбу у втішному турнірі. Там Микита розібрався зі своїм колегою по збірній України Павлом Ткаченком, а далі не залишив шансів поляку Якубу Росзаку. Обидві перемоги Тульских здобув з найвищими оцінками в дзюдо іппонами. Так дніпрянин став вперше в своєму житті медалістом офіційних європейських змагань — Кубка Європи.

0

Відзначимо, що в січні Микита був віцечемпіоном кадетського Чемпіонату області, минулого року вигравав обласний чемпіонат серед предкадетського вікового дивізіону U17. Хлопець — вихованець спортивного клубу дзюдо «Спарта» та тренера Данила Міро. Бронза кадетського Кубка Європи Микити Тульских — це перший міжнародний успіх «Спарти».

Загалом, кадетська збірна України виборола на Кубку Європи в Ризі 3 золота, 4 срібла й 8 бронз й зайняла перше місце в медальному заліку змагань.