Дніпрянин Олександр Кошляк виборов бронзу на Кубку Європи з дзюдо

17 червня в словенському місті Подчетртек стартував Кубок Європи з дзюдо. У складі збірної України там відзначився дніпровський дзюдоїст, лідер спортивного клубу «Дзюдо Дніпро» Олександр Кошляк. Він став бронзовим призером у ваговій категорії до 73 кг.

0

На шляху до нагороди наш спортсмен впевнено здолав суперників з Норвегії, Італії та Швейцарії. В півфіналі Олександр поступився іншому українцю Сергію Нєботову та продовжив змагання в «бронзовому» фіналі. Там дніпрянин не залишив ніяких шансів представнику Німеччини Петеру Томасу, заробивши оцінку «іппон» та виборовши бронзову нагороду Кубку Європи.

Відзначимо, що це перший міжнародний успіх Олександра Кошляка в 2023 році, а загалом, це третя нагорода в кар’єрі з Кубків Європи. Тренують дзюдоїста Артем та Андрій Блошенки.

Загалом, в перший день Кубку Європи в Подчетртеку збірна України виборола 8 нагород: 3 золота, 2 срібла й 3 бронзи та посіла перше загальнокомандне місце. Окрім дніпрянина Кошляка у «синьо-жовтих»такі здобутки: чемпіонами стали Каро Марандян, Назар Вісков, Сергій Нєботов, срібло вибороли Анастасія Антіпіна й Вадим Чернов, а бронзу Денис Тупицький й Анастасія Суперсон.

0
0
0

Всього на словенських татамі ведуть боротьбу за нагороди 243 учасника з 22 країн. В неділю розіграють ще 7 комплектів медалей.