Дніпрянин Ренат Басов виборов бронзу Кубка Європи U18

21 й 22 жовтня в Ризі (Латвія) проходив черговий кадетський Кубок Європи. Змагалися 309 спортсменів не старше 18 років з 21 країни нашого континенту.

0

Брала участь в змаганнях і кадетська збірна України. «Синьо-жовті» вибороли 8 медалей: 4 срібла й 4 бронзи.
Відзначився й представник дніпровської школи дзюдо.

0

Ренат Басов став бронзовим призером у ваговій категорії до 55 кг. На Кубку Європи дзюдоїст провів 6 поєдинків, в п’яти з них отримав перемоги. В сутичці за бронзу в доданий час Ренат виграв у суперника з Фінляндії Саміра Балаєва.

0

Ще двоє дніпрян зупинилися в кроці від нагороди на рижському Кубку Європи. Поступилися в бронзових сутичках та фінішували на п’ятих місцях Дмитро Лебідь (-90 кг) та Олег Фесенко (+90 кг).

Відзначимо, що всі хлопці — вихованці спортивного клубу «Тайфу Дзюдо» . Також всі вперше боролись на офіційних міжнародних стартах.