Дві золоті медалі здобули спортсмени з Кривого Рогу на чемпіонаті області з дзюдо

11 лютого провели обласні змагання з дзюдо, за результатами яких визначили учасників Чемпіонату України. За переможні місця боролись спортсмени й з нашого міста, зокрема вони посіли два І місця. Про це стало відомо із соцмереж Федерації дзюдо Кривого Рогу.

11 лютого відбувся Чемпіонат Дніпропетровської області з дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року. За першість змагались спортсмени з різних куточків регіону в одному з спорткомплексів у Дніпрі. Цей чемпіонат був відбірковим для відповідних всеукраїнських змагань. До нього долучились й вихованці Криворізької федерації.

За результатами золоті медалі здобули Анастасія Головейко у ваговій категорії до 57 кг та Богдан Паун в категорії до 100 кг. Тренерами спортсменів є Юріцин С. В. та Яловой М. П. відповідно. Також брали участь й Павло Мізюкін, котрий посів V місце у ваговій категорії до 66 кг, та Дмитро Арістархов — зайняв VII місце у ваговій категорії до 66 кг.

Призерів нагородили медалями і дипломами за зайняті місця. Переможці змагань братимуть участь в Чемпіонаті України з дзюдо, котрий проведуть у Львові.