Дзюдоїст із Бахмута здобув «бронзу» Кубка Європи

Дзюдоїст 1 c3820

Нещодавно в чеському Тепліце пройшов етап Кубка Європи з дзюдо серед кадетів. Призером змагань став бахмутський спортсмен Станіслав Сагір.

Участь у турнірі взяли понад 900 дзюдоїстів до 18 років із 39 країн світу. За підсумками змагань збірна України здобула одну золоту та три бронзові нагороди.

Студент другого курсу Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, спортсмен змінного складу відділення дзюдо Школи вищої спортивної майстерності регіону Станіслав Сагір виборов «бронзову» медаль Кубка Європи. Бахмутянин змагався у ваговій категорії до 73 кг. Представник Донеччини вийшов переможцем у своїй підгрупі D, здолавши Акоса Ладо з Румунії, Олівера Коміча зі Словенії, Майкла Проелла з Австрії та Альхамза Хассуна з Бельгії. У півфіналі українець поступився Іраклі Кавтарашвілі з Грузії, а в протистоянні за «бронзу» здолав опір Міколая Качорека з Польщі.