Дзюдоїсти Дніпра вибороли срібло командного турніру в Монако

11 грудня в Монако відбувся традиційний міжнародний командний турнір з дзюдо за участю провідних збірних та клубів світу. Трофей розіграли в 27-ий раз, на татамі вийшли 11 команд Японії, Франції, Італії, Португалії, Бельгії, Монако та України.

В складі «синьо-жовтих» боролись й два дніпрянина — Микита Хлопецький у вазі до 66 кг (клуб «TAIFU JUDO») та Олександр Кошляк у вазі до 73 кг (клуб «JUDO DNEPR»).

Наша збірна провела на турнірі 5 поєдинків, в чотирьох виграла та стала в підсумку срібним призером змагань.

На шляху до нагороди українці виграли в Італії 6:0, Монако 6:1, двох команд Франції з однаковим рахунком 4:3, а в фіналі, на жаль, поступилися лідерам світового дзюдо Японії 1:4.

В складі збірної України боролись, окрім дніпрян Микити Хлопецького та Олександра Кошляка, Бекірбек Моргоєв, Михайло Свідрак, Марат Крижанський, Антон Савицький та Кеджау Ньябалі. На тренерському містку працював Василь Волошин.