Дзюдоїсти з Дніпропетровщини вперше перемогли на Чемпіонаті України у віковій категорії до 23 років

0

Команда Дніпропетровщини з дзюдо вперше виграла Чемпіонат України у віковій категорії до 23 років. Обласна збірна перевершила учасників зі столиці та 20 регіонів країни. Загалом спортсмени Дніпропетровської області вибороли 5 золотих, 3 срібних та 9 бронзових медалей.

Важко на тренуванні – легко в бою. Так у Дніпрі готують молодих чемпіонів. Серед них – Аліса, котра займається дзюдо з 6 років. Золото Чемпіонату України вже не перше для дівчини, але за довгі роки у великому спорті вона навчилася із відповідальністю підходити до кожного змагання. Фінальний бій за золото вона згадує з трепетом – здобула звитягу над затятою суперницею із Сум.

Ще один чемпіон України – Назар. Хлопець зізнається, коли сходиш на п’єдестал, розумієш, що старання дають свої плоди, а всі турботи позаду. Але на досягнутому зупинятися Назар не планує.