Дзюдоїсти з Кіровогорадщини стали призерами чемпіонату України

Дзюдоїсти з Кіровоградської області Ігор Лоскутов, Тарас Нєльзєв і Данило Горбатенко стали призерами чемпіонату України з боротьби дзюдо серед кадетів. Це інформація від головного тренера збірної області з дзюдо Сергія Нечмоні.

Чемпіонат України з дзюдо серед юніорів до 21 року та кадетів до 18 років відбувся 5-6 листопада у Києві. Нагороди національної першості розіграли вперше після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Спортсмени віком до 18 років змагалися 6 листопада. За медалі боролися 391 спортсмен з 23 областей України. Кіровоградщину в змаганнях кадетів представляли вихованці обласної спортшколи «Ніка» Ігор Лоскутов, Тарас Нєльзєв – у ваговій категорії 73 кілограми і Данило Горбатенко – у ваговій категорії 81 кілограм. Тренують спортсменів Сергій Нечмоня, Олексій Лоскутов та Оксана Корінь.

Ігор Лоскутов виборов срібло, Тарас Нєльзєв – бронзу. Золото у ваговій категорії 73 кілограми – у представника Львівщини Максима Луцика, друга бронза – у Дениса Мусієнка з Харківщини.

Ігор Лоскутов (другий праворуч), Тарас Нєльзєв (перший ліворуч). Федерація дзюдо України

Данило Горбатенко виборов бронзову нагороду разом з Дмитром Іванченком з Дніпропетровської області. Золото – у Максима Сідловського з Житомирщини, срібло – у волинського спортсмена Євгена Макарова.

Данило Горбатенко (другий ліворуч). Федерація дзюдо України

У командному заліку у змаганнях кадетів перемогла збірна міста Київ – 11 золотих, чотири срібні і дві бронзові медалі, друге місце посіла команда Сумської області – дві золоті і п’ять бронзових нагород, на третьому місці – представники Донеччини з однією золотою, двома срібними і однією бронзовою медаллю.