ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ НАЗВАВ ГОЛОВНУ НЕСПОДІВАНКУ GRAND SLAM

Головний тренер збірної України назвав головну несподіванку Grand Slam

Головний тренер збірної України з дзюдо Віталій Дуброва прокоментував виступ команди на турнірі серії Grand Slam у Грузії.

Про виступ на Грендслемі в Тбілісі

У Грузії відбувався турнір серії Грендслем, рейтинговий у відборі на Олімпійські ігри у Парижі. Досить великі змагання: понад 400 спортсменів, 60 країн. Наші спортсмени здобули три бронзові нагороди, вважаю, що результат досить пристойний. Скажімо так: тренер нечасто буває повністю задоволений, але результат команди вважаю задовільним, все ж три нагороди на таких великих змаганнях – досить великий успіх.

Про дебютну медаль 19-річної Юлії Курченко

Треба окремо виокремити Юлію Курченко, їй лише 19 років. Це був її третій старт на таких змаганнях, дебютувала вона у Парижі у лютому і ось здобула бронзу. Тим паче, що перемогла вона чинну срібну призерку останнього чемпіонату світу, чинну чемпіонку Європи та чинну чемпіонку Європи до 21 року. Тобто були три перемоги над топсуперницями. Поступилася вона рейтинговій суперниці з Нідерландів, але, скажімо так, (її виступ) це було несподіванкою для тренерського штабу, бо в її контексті розраховували на перспективу.

Вона ще юніорка, і може змагатися на чемпіонатах світу та Європи серед юніорів. Але все ж така її праця, вона сумлінно працювала, пройшла всі тренувальні табори, і ми бачимо, що це дало досить високий результат. І, крім цього, варто відзначити її високий рівень боротьби.