Крижанський – чемпіон, Марандян — бронзовий призер European Open в Римі

В італійському містечку Остія, що на околицях Риму, завершився черговий турнір серії European Open, участь в якому взяли 10 українських дзюдоїстів. У підсумку за два змагальні дні скарбничка української команди поповнилася двома нагородами.

У категорії до 66 кг на третю сходинку п’єдесталу підійнявся Каро Марандян. Розпочавши свій турнір з другого раунду, українець впевнено здолав представника Марокко Белкайда, після цього на Golden Score розібрався з ізраїльтянином Маном.

У чвертьфіналі наш дзюдоїст завдяки двом «Ваза-арі» здолав швейцарця Швандера, а у півфіналі, на жаль, поступився 21-річному британцю Янгу, який у підсумку став переможцем турніру.

У поєдинку за бронзу Каро зустрівся ще з одним представником Великобританії Шортом. На другій хвилині сутички наш дзюдоїст виконав кидок на іппон, тим самим одержав дострокову перемогу!

Для Каро це четверта нагорода з турнірів European Open в кар’єрі! Вітаємо нашого спортсмена, його особистого наставника Василя Волошина та всіх причетних до цього результату!

В заключний змагальний день до бронзи Каро Марандяна, нагороду найвищого ґатунку додав Марат Крижанський (до 90 кг).

Українець впевнено виграв свою групу, достроково здолавши суперників Туркменістану, Швеції та Італії, після чого у півфіналі ефектно іппоном переміг іспанця Даніеля Нєто Трінідада.

У фіналі з сильним французом Франціском Дамєром, доля сутички вирішилася на Golden Score. Саме нашому дзюдоїсту вдалося виконати кидок на «Ваза-арі», тим самим здобув золоту нагороду турніру!

Це перша подібна нагорода для нашого дзюдоїста з турнірів European Open! Щиро вітаємо Марата, його особисту тренерку Ганну Каштанову та всіх вболівальників українського дзюдо з даним досягненням! Бажаємо подальших успіхів та перемог!

Відзначимо, що Микита Голобородько (до 66 кг) та Михайло Свідрак (до 81 кг) зупинилися на стадії 1/8 фіналу, а Олександр Черкай (до 90 кг) та Діана Семченко (понад 78 кг) провели по одному вдалому поєдинку на турнірі. В свою чергу Едуард Штефанеса (до 66 кг), Артем Хомула (до 73 кг), Анастасія Чижевська (до 57 кг), а також Анна Казакова (до 78 кг) поступилися вже у стартових для себе сутичках.

По завершенню турніру наша команда відправиться до чеського Нимбурка, де приєднається до основної збірної України і візьме участь у міжнародному тренувальному зборі, який триватиме до 18 березня.