ЛЬВІВСЬКІ ДЗЮДОЇСТИ ВИБОРОЛИ ДВІ БРОНЗОВІ НАГОРОДИ НА КУБКУ УКРАЇНИ

У Кубку України з дзюдо взяла участь збірна команда Львівської області з дзюдо у складі 18 спортсменів. Представники Львівщини вибороли дві бронзові нагороди. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту ЛОДА.

У Києві відбувся Кубок України з дзюдо, де зібралися майже 300 дзюдоїстів з 21 регіону.

20-річний майстер спорту України Микола Грибник виборов 3 місце п‘єдесталу у ваговій категорії понад 100 кг. Тренується спортсмен у Львівській обласній школі вищої спортивної майстерності. Його наставник — Ярослав Грибик.

20-річна кандидатка у майстри спорту України Тетяна Дмитрів посіла 3 місце у ваговій категорії до 63 кг. На змаганнях спортсменка також виконала норматив майстра спорту України. Спортсменка займається дзюдо у Спеціалізованій обласній дитячо-юнацькій спортивній школі «Веслярик». Її тренують Юлія Орчакова-Костюк та Тетяна Гаврилова.