Повний комплект нагород від кадетів з Кубку Європи в Загребі

Минулими вихідними в столиці Хорватії Загребі відбувся черговий етап Кубку Європи серед кадетів. За два змагальні дні на татамі арени «Dvorana Sutinska» вийшло 52 представників збірної України, трьом з яких вдалося завоювати нагороди.

У перший день змагань срібну нагороду у категорії до 66 кг виборов львів’янин Данило Федорик. Наш дзюдоїст впевнено виграв свою підгрупу, здобувши перемогу над суперниками з Болгарії, Німеччини, Азербайджану та Грузії, після чого у півфіналі вже на 20 секунді поєдинку іппоном здолав представника Сербії Петровіча.

На жаль, у фінальному поєдинку з поляком Шимоном Сзуліком, наш дзюдоїст двічі пропустив кидок на «Ваза-арі», тим сами став срібним призером змагань.

У другий змагальний день поповнити медальну скарбничку нашої команди вдалося Анні Олійник-Корнійко, яка стала чемпіонкою у ваговій категорії до 70 кг, а також Нікіті Юданову, який завоював бронзу у категорії до 90 кг.

На шляху до золотої нагороди 15-річна Анна Олійник-Корнійко впевнено виграла свою підгрупу, здобувши перемоги над представницями Угорщини, Болгарії та Франції, після чого у півфіналі іппоном на 23 секунді поєдинку здолала першу сіяну, британку Юлію Марчак.

У фінальному поєдинку з представницею Сербії Александрою Андріч наша дзюдоїста заробила оцінку «Ваза-арі», яка й принесла їй дебютну перемогу на етапах Кубку Європи, до того ж в новій для себе ваговій категорії!

В свою чергу Нікіта Юданов на стадії 1/8 фіналу поступився представнику Туреччини Атілла Дінсу, після чого здобув три перемогу у втішній сітці, і врешті решт у поєдинку за бронзу здолав представника Франції Гая Соннтага.

Вітаємо наших спортсменів, а також їх тренерів з даним результатом! Бажаємо нових здобутків і перемог!

Відзначимо, що за крок від нагороди, посівши 5 місце, зупинилася Маргарита Мірошниченко (до 48 кг), а підсумкове 7 місце на турнірі посіла Діана Балбек (до 57 кг). З трьома нагородами у своєму активі збірна України завершила турнір в Загребі на підсумковому 8 загальнокомандному місці.

У понеділок, 13 березня, українська команда проведе в Загребі тренування в рамках міжнародного збору, після чого повернеться в Україну