Сезон 2022 завершується апофеозом

Ось і все, можна сказати, дзюдойний сезон 2022 завершився, добре пройшов і це був справжній апофеоз. Завіса Всесвітнього Туру з дзюдо опустилася, і вся родина дзюдо може насолодитися заслуженим відпочинком. Перед тим, як оголосити рефері наприкінці фіналу у важкій вазі, ми стали свідками останнього дня краси змагань World Judo Masters.

Емоції? У нас були деякі з перемогами в останніх вагових категоріях, від Саншіро Мурао (Японія), Еліс Белланді (ITA), Ілія Суламанідзе (GEO), Романе Діко (FRA) і Тацуру Сайто (Японія). Атмосфера? Вдосталь наїлися і ізраїльськими медалями Пальчика та Гершка. У нас були посмішки, піт, техніка обертання цілий день і протягом року змагань.

Від щирого серця дякуємо всім учасникам, усім переможцям, а також усім тим, хто мріяв досягти запаморочливих висот, але цього разу не зміг. Це лише відстрочка, а з 2023 року з’являться нові можливості.

Відзначимо, що Франція в останній момент втратила місце лідера рейтингу націй, а Японія посіла перше місце завдяки перемозі Тацуру Сайто в останньому фіналі. Незважаючи на це, Франція є країною, яка виграла найбільше медалей з 10 спортсменами на подіумі. Грузія посіла третє місце, за нею йдуть Косово, Ізраїль, Італія, Бразилія, Канада, Корея та Австрія, у всіх принаймні одна золота медаль. Загалом 22 країни виграли принаймні одну медаль, а 32 країни помістили принаймні одного спортсмена до 7 найкращих.

Цей випуск Мастерс залишиться в анналах як великий успіх як у спортивному, так і в організаційному плані. За кілька тижнів настане час зосередитися на новому сезоні. А поки давайте порадіємо неймовірним моментам, які подарували нам спортсмени з усього світу у 2022 році.

Зі святом закінчення року, з новим роком і хай живе дзюдо!