Ще 6 нагород від українців в заключний змагальний день КЄ в Таллінні

На мажорній ноті завершили свої виступи на Кубку Європи серед дорослих в естонському Таллінні українські дзюдоїсти. До семи нагород першого змагального дняс, сьогодні українці додали ще 6 медалей, з яких дві золоті.

Одразу двом нашим спортсменам вдалося підійнятися на п’єдестал пошани у категорії до 81 кг. Михайло Свідрак та Сергій Крівчач здобули по дві впевнені перемоги на попередній стадії, після чого у півфіналі Михайло здолав італійця Леонардо Касаглію, а Сергій розібрався зі своїм співвітчизником Владиславом Колобовим, який після цього відправився боротися за бронзу.

В українському дербі за золото на цей раз сильнішим виявився саме Михайло Свідрак. В основний час українці не виявили переможця, після чого на Golden Score Михайло красив іппоном зміг поставити переможну крапку. Для 22-річного українця це перша золота нагорода з турнірів European Open.

В свою чергу Сергій Крівчач вперше з 2018 року повертається на п’єдестал пошани міжнародних турнірів, завоювавши дебютне срібло на турнірах European Open. Вітаємо наших дзюдоїстів та їх тренерів з чудовим виступом.

Так само дві найвищі сходинки п’єдесталу пошани зайняли українки у категорії понад 78 кг. В даній категорії боролися лише 3 учасниці, і за коловою системою до фіналу пробилися саме українки Руслана Булавіна та Христина Гоман. При цьому, якщо на попередній стадії в українському протистоянні перемогла Гоман, то у поєдинку за золото сильнішою виявилася саме Булавіна.

Для Руслани це так само перше золото в кар’єрі з турнірів European Open, в свою чергу Христина завоювала свою дебютну нагороду на цьому рівні. Вітаємо наших дівчат та бажаємо подальших успіхів!

У категорії до 100 кг бронзову нагороду завоював Олексій Єршов. Українець поступився на стадії чвертьфіналу, після чого здобув перемогу у втішній сутичці над співвітчизником Данилом Гуцолом, а у поєдинку за бронзу на Golden Score здолав ще одного українця Антона Савицького.

Схожим видався турнірний шлях і у Анни Казакової (до 78 кг). Українка поступилася в чвертьфіналі представниці Чорногорії, після чого у втішній сутичці здолала опонентку з Фінляндії, а у поєдинку за бронзу завдяки утриманню перемогла представницю Кіпру.

Таким чином, за два змагальні дні збірна України завоювала 13 нагород, з них 5 золоті, і впевнено виграла загальнокомандний залік. Відзначимо, що за крок він нагород, посівши 5 місця, в заключний змагальний день зупинилися Владислав Колобов (до 81 кг), Антон Савицький (до 100 кг) та Алєксєй Моісєєв (понад 100 кг).