Ще три бронзи від українців з молодіжного чемпіонату Європи

У столиці Боснії та Герцеговини завершилась індивідуальна першість в рамках молодіжного чемпіонату Європи з дзюдо. У другий змагальний день скарбничка збірної України поповнилася ще 3 нагородами.

У категорії до 90 кг чудовий турнірний шлях видався у Марата Крижанського. Здобувши 4 перемоги у попередніх раундах, українець пробився до фіналу, де зустрівся з грузином Ніка Харазішвілі. По ходу сутички наш спортсмен пропустив кидок на «Ваза-арі», але згодом зумів зрівняти рахунок.

Проте суперник також не залишав спроб знову вийти вперед і під кінець третьої хвилини поєдинку йому це вдалося. Українець пропустив ще один кидок, який і став вирішальним. У підсумку Марат посів друге місце і вперше в кар’єрі підйнявся на п’єдестал пошани континентальної першості.

У категорії понад 78 кг серед дівчат до фіналу зуміла пробитися 21-річна Руслана Булавіна. У протистоянні з турчанкою Гілат Озтурк, яка значно переважає своїх суперниць за габаритами, Руслана намагалася нав‘язати боротьбу, проте все ж пропустила два кидки, і тим самим завоювала срібну нагороду континентальної першості.

Нарешті третю нагороду в скарбничку нашої команди принесла Наталія Чистякова (до 70 кг). Здобувши дві перемоги у попередніх раундах українка впевнено пробилася до півфіналу, де поступилася майбутній чемпіонці з Німеччини Самірі Бок.

У поєдинку за бронзу наша спортсменка за менш ніж хвилину здолала опір представниці Польщі Александри Ковалевської, тим самим вперше в кар’єрі здобувула бронзу молодіжної першості Європи.

Таким чином за два змагальні дні у скарбничці нашої команди чотири нагороди — два срібла і дві бронзи. Нагадаємо, у перший день бронзову нагороду у категорії до 57 кг завоювала Анастасія Чижевська. Щиро вітаємо наших спортсменів, тренерський штаб та усіх вболівальників українського дзюдо!

Відзначимо також, що за крок від медалі на турнірі зупинилися ще троє наших дзюдоїстів — Денис Тупицький (до 60 кг), Євгеній Балєвський (понад 100 кг) та Діана Семченко (понад 78 кг). У свою чергу Назар Кулєшов (до 73 кг) та Олексій Єршов (до 100 кг) посіли 7 місце.