Спортсменка з Нікополя на Дніпропетровщині стала бронзовою призеркою чемпіонату України з дзюдо

Про це йдеться на сайті міської ради Нікополя.

У складі збірної команди області Дар’я Доля здобула бронзову нагороду у ваговій категорії +78 кг. Тренери спортсменки Микола Касьянов, Олександр Темураєв та Володимир Задорожний.

Загалом спортсмени області вибороли 7 медалей – чотири з них золоті, 1 срібна та 2 бронзові. У загальнокомандному заліку такий результат дозволив представникам Дніпропетровської області посісти перше місце

Чемпіонат України з дзюдо серед чоловіків та жінок пройшов 21 жовтня в Києві. До змагань долучились більше 300 учасників з 20 регіонів України та міста Києва.