Сумські студенти стартували на Універсіаді з дзюдо

Турнір з дзюдо у рамках вісімнадцятої літньої всеукраїнської Універсіади стартував 3 квітня у Луцьку. Спортсмени з Сумщини вибороли дванадцять медалей різного гатунку, повідомив перший віцепрезидент Федерації дзюдо Сумської області Сергій Колесниченко.

«Золото» здобули студенти Сумського державного університету Тетяна Лімзаєва (вагова категорія до 52 кг), Анастасія Антіпіна (до 63 кг), Христина Гоман (понад 78 кг) та Кирило Самотуг (до 60 кг). «Срібними» призерами Універсіади стали Ярина Федорченко (до 48 кг) та Олексій Галака (понад 100 кг). «Бронзові» медалі вибороли Юлія Засульська (до 48 кг), Марія Рицька (до 70 кг, Вікторія Гриценко (до 78 кг), Микита Голобородько (до 66 кг), Вадим Назаренко (до 81 кг) та Данііл Карлов (понад 100 кг)», — сказав Сергій Колесниченко.

За його словами, п’яті місця посіли студенти Глухівського національного педагогічного університету Данило Токар (вага до 66 кг) та Артем Станігола (вага 73 кг) і студент СумДУ Денис Литвин (вага до 100 кг).

5 квітня дзюдоїсти змагатимуться в командах. Всього на змагання приїхали 162 учасники з 33 вищих навчальних закладів України.