Сумський студент Олексій Болдирєв виборов Кубок Європи серед юніорів з дзюдо

4 та 5 березня в Італії, в місті Ліньяно, відбувся дебютний в новому сезоні кубок Європи серед юніорів з дзюдо. «Золото» на кубку виборов сумський студент Олексій Болдирєв.

У другий змагальний день турніру у ваговій категорії понад 90 кг «золото» виборов 18-річний Олексій Болдирєв.

«У цих змаганнях взяли участь 328 дзюдоїстів з 19 країн, серед яких і 9 представників збірної України. Приємно, що перше місце виборов здобув студент Сумського державного університету», — сказав віцепрезидент федерації дзюдо Сумської області Сергій Колесниченко.

Студент СумДУ подолав попередні раунди, здобувши чотири впевнені перемоги над представниками з Хорватії, Італії та Нідерландів, після чого у фіналі зустрівся ще з одним італійцем — Андреа Раффаелі. Цей поєдинок тривав понад 8 хвилин, проте саме українському дзюдоїсту вдалося здобути «золото» кубкового турніру.