Три нагороди від українських юніорів з Кубку Європи в Каунасі

В литовському Каунасі завершився черговий етап юніорського Кубку Європи, який зібрав більше 170 спортсменів з 16 країн. Участь у змаганнях взяли і чотири представника України, яким вдалося завоювати три нагороди, з низ одну золоту.

На найвищу сходинку п’єдесталу підійнявся Ігор Цуркан (до 81 кг). Наш дзюдоїст розпочав свій турнірний шлях з швидкого та видовищного іппону завдяки техніці «ashi-waza». Менше 10 секунд українцю знадобилось, щоб перемогти представника Великобританії у другому раунді змагань.

У чвертьфіналі Цуркан зустрівся із представником Чехії, якого переміг завдяки одному Ваза-арі та іппону в «ne-waza». У півфіналі наш дзюдоїст здолав представника Польщі завдяки оцінці Ваза-арі за кілька секунд до кінця сутички.

А у поєдинку за золото Цуркан взяв гору над представником Чехії Младі завдяки видовищному «tomoe-nage» на іппон! Це перше золото для нашого талановитого дзюдоїста на юніорському рівні! Щиро вітаємо Ігора, його тренерів та всю українську спільноту дзюдо!

Ще дві бронзові нагороди завоювали Ян Раскін (до 66 кг) та Станіслав Корчемлюк (до 81 кг). У стартовій для себе сутичці на турнірі Яну вдалося перемогти дзюдоїста с Польщі завдяки техніці «shime-waza».

У чвертьфіналі українець поступився представнику Латвії, але згодом, вигравши дві виішні сутички, отримав можливість боротися за бронзу. У бронзовому фіналі Ян переміг представника Словаччини завдяки навичкам у «shime-waza».

В свою чергу Станіслав Корчемлюк свій змагальний день розпочав з перемоги над представником Литви. У чвертьфіналі Станіславу вдалося здолати дзюдоїста з Латвії завдяки техніці «ko-soto-gake» на Ваза-арі.

У півфіналі українець поступився дзюдоїсту з Чехії та отримав можливість боротися за бронзу. У бронзовому фіналі Корчемлюк боровся проти дзюдоїста з Польщі, і виконав іппон в «ne-waza» та став бронзовим призером Кубку Європи серед юніорів у Каунасі.

Також варто зазначити виступ Артема Гричана, який посів підсумкове сьоме місце у категорії до 81 кг.