У дзюдоїстів Дніпра 3 нагороди з Кубка Європи в Чехії

583 учасника з 32 країн взяли участь в черговому кадетському Кубку Європи з дзюдо. Змагання проходили 6 й 7 квітня в Тепліце (Чехія). На татамі виходили найсильніші молоді спортсмени, вік яких не більше 18 років.

Після двох днів боротьби найсильнішою командою Кубка Європи U18 стала Україна. В наших 4 золотих, 5 срібних й 3 бронзових медалі. Укаїнці випередили найближчих переслідувачів Німеччину й Грузію, та інші збірні.

У складі «синьо-жовтих» три нагороди вибороли представники дзюдо Дніпропетровщини. Причому наші везуть додому повний комплект нагород.

Золото у вазі -90 кг виборов Дмитро Лебідь. На шляху до медалі наш дзюдоїст переміг суперників з Люксембурга, Чехії, Румунії, Туреччини, а в фіналі грузина Саба Джикіа.

0

Срібним призером КЄ став у вазі +90 кг Олег Фесенко. Дніпрянин провів на чеських татамі чотири поєдинки, в трьох переміг суперників з США, Грузії та Німеччини.

0

І бронзовою призеркою Кубка Європи U18 у вазі до 70 кг стала Анна Ткачова. Дівчина провела аж шість поєдинків, в п’яти виграла у представниць Сербії, Боснії та Герцеговини, Болгарії та Угорщини.

0

Відзначимо, що в нинішньому сезоні Дмитро Лебідь й Олег Фесенко вибороли вже по дві нагороди з кадетських Кубків Європи, Анна Ткачова відзначилася вперше на міжнародних змаганнях.

0

Всі спортсмени на Кубках Європи борються не тільки за медалі, а й за право позмагатися на головних офіційних стартах сезону — Чемпіонатах Європи та світу з дзюдо серед кадетів.