У Києві відбувся чемпіонат України серед юніорів. Результати

14 березня в столичному легкоатлетичному манежі відбувся черговий чемпіонат України – серед юніорів та юніорок до 21 року. Змагання зібрали понад 340 учасників з 20 областей країни та міста Києва.

На урочистій церемонії відкриття змагань були присутні почесні гості: президент НОК України Вадим Гутцайт, президент Федерації дзюдо України Михайло Кошляк, перший віцепрезидент ФДУ Василь Волошин, віцепрезиденти ФДУ Михайло РуденкоСергій Колесніченко, а також головний тренер збірної України з дзюдо Віталій Дуброва.

Після слів привітання учасникам змагань, в продовження традиції вшанування видатних українських тренерів, які заклали міцний фундамент успішного розвитку дзюдо в Україні та виховали чисельну плеяду чемпіонів України, Європи та світу, Михайло Кошляк та Вадим Гутцайт вручили пам’ятну відзнаку заслуженому тренеру України Івану Чертову.

Також пам’ятні відзнаки були присвоєні заслуженим тренерам України Олександру Філіповському та Михайлу Євтушову, які пішли з життя у 2015 році. Нагороди отримали онук Олександра Філіповського Віктор, а також вихованець львівської школи дзюдо, старший тренер національної збірної команди України з дзюдо Сергій Дребот.

Самі ж баталії на київському татамі продовжувалися до пізнього вечора. У всіх без винятку вагових категоріях була запекла боротьба та, часом, несподівані результати. Зокрема, у категорії до 66 кг у фіналі зійшлися два представники Дніпропетровщини Вадим Ковальов та Артем Сорочан. Останній у підсумку поступаючись зумів переломити хід сутички і одержати перемогу.

У категорії до 52 кг чемпіонкою України стала сумчанка Софія Гречка, яка на шляху до золотої нагороди у півфіналі здолала Меланію Водяну, а у фіналі перемогла Тетяну Лімзаєву. Цікавим видався фінал у категорії до 90 кг, в якому перемогу здобув киянин Іван Кутенков.

Повні результати, а також протоколи ходу змагань доступні за посиланням

Запис трансляції змагань доступна на YouTube-каналі ФДУ.

У загальнокомандному заліку серед юніорів перемогу здобули представники міста Києва, в активі яких 3 золоті, 1 срібна та 4 бронзові нагороди. На другому місці розташувалися представники Дніпропетровської області (2-2-1), третє місце посіла команда Харківщини (1-0-2).

Серед юніорок перемогу здобули представниці міста Києва, в активі яких 3 золоті, 2 срібні та 2 бронзові нагороди. На другому місці розташувалися команда Чернігівської області (2-0-0), третє місце посіли спортсменки Дніпропетровщини (1-1-5).

У зведеному заліку перемогу здобули представники міста Києва (6-3-6), на другому місці представники Дніпропетровщини (3-3-6), третє – у команди Чернігівської області (2-0-1).