В Дніпрі пройшов командний турнір з дзюдо

0

16 грудня в Дніпрі фінішувала Дитяча Ліга дзюдо Дніпра. Не зважаючи на війну, Федерації дзюдо Дніпра та Дніпропетровської області змогли на високому рівні провести 5 етапів цих популярних змагань, та у фінальному етапі визначити найсильніші команди Ліги в змаганнях «стінка на стінку».

В командному турнірі вперше в історії змагань боролись як хлопчики, так і дівчата 2010-2012 років народження. Команди представляли Дніпро, Кам’янське, Синельникове та Харків.

Турнір серед дівчат зібрав 4 команди. Чемпіоном стала команда, складена зі спортсменок Дніпра та Новомосковська. Трійка найсильніших виглядала в підсумку так:

+57 кг Кірієнко Ярослава.

Турнір у хлопців був більш масовим. За перемогу боролись 13 команд. Відзначимо, що рекордну кількість команд заявила дніпровська міська СДЮСШОР 6 — це 5 складів.
Чемпіоном командного турніру стала гості з Харкова. А увесь подіум в підсумку був таким: