Вперше від початку війни в Україні відбулися національні чемпіонати з дзюдо

0

Вперше в 2022 році в Україні пройшли національні чемпіонати з дзюдо. Змагання відбулися 5 та 6 листопада. Найсильніших визначили в двох вікових дивізіонах: кадетському U18 серед юнаків та дівчат не старше 18 років, та юніорському U21 серед спортсменів не старше 21 року. Обидва старти пройшли в столиці України Києві.

В юніорському дивізіоні U21 змагалися 203 учасника з 23 областей.
Відзначимо що хлопці-дзюдоїсти Дніпропетровщини тут були найкращими серед всіх команд-учасниць, а в загальному медальному заліку (вже разом хлопці й дівчата) збірна Дніпропетровської області посіла друге місце, пропустивши поперед себе лише Київ. У нас 4 золотих, 2 срібних та 4 бронзових медалі.

Золото вибороли у вазі -60 кг Данило Ларкін, у вазі -81 кг Ростислав Бережний , у вазі -90 кг Тимур Валєєв, у вазі понад 78 кг Маргарита Бєлкова.

Срібним призером був у ваговій категорії -66 кг Кирило Іванов, а у дівчат віцечемпіонство оформила у вазі -57 кг Софія Бордінських.

З бронзою фінішували у -81 кг Ілля Клименко, у -90 кг Микита Іщенко, у -100 кг Максим Кампільо, та у -70 кг Аліса Відєнєєва.

Ще 7 нагород збірна Дніпропетровської області виборола на кадетському Чемпіонаті України. В цих змаганнях за перемогу боролись представники 23 областей, загалом 391 учасник.

Срібною призеркою у вазі -63 кг стала Ольга Терлецька.

Бронзовими медалістами стали у -52 кг Вероніка Чернуха, у +70 кг Дар’я Доля, Даніїл Мусін (-50 кг), Владислав Проценко (-60 кг), Дмитро Іванченко (-81 кг) та Микита Тульських (+90 кг).

На 17 листопада заплановано проведення ще одного офіційного національного старта з дзюдо, головного в 2022 році — Чемпіоната України серед чоловіків та жінок.